26/02/1400  
   
 
  • معرفی صندوق قرض الحسنه

   معرفی صندوق قرض الحسنه


   معرفی صندوق - چشم انداز و ماموریت - تعریف حساب قرض‌الحسنه‌ی پس‌انداز
   معرفی صندوق
   صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان به عنوان نخستین صندوق قرض‌الحسنه‌ی شبکه ی بانکی کشور، به یاری خدا توانسته با پشتوانه ی کمکهای مردم نوع دوست میهنمان، سنت پسندیده ی قرض‌الحسنه را حفظ کند و با عزمی راسخ، برای گسترش این فرهنگ نیک گام بردارد.
   مهم ترین دستاورد صندوق قرض‌الحسنه ی بانک پارسیان، اعتمادسازی برای مشتریان و تلاش پیوسته و مداوم برای مصرف درست منابع تحت اختیار است.این صندوق به عنوان نماینده و امین سپرده گذاران قرض‌الحسنه، همواره تلاش کرده که منابع به درستی در اختیار افراد نیازمند قرار گیرد.
   چشم انداز و ماموریت
   صندوق قرض الحسنه ی بانک پارسیان در تلاش است که با ساما ن دهی منابع کنونی و جذب منابع جدید قرض‌الحسنه و نیز با اعطای وام قرض‌الحسنه، در جهت ترویج سنت قرض‌الحسنه و امور عام‌المنفعه گام بردارد تا بتواند دراین زمینه مقام نخست را درشبکه ی بانکی کشور داشته باشد. صندوق قرض‌الحسنه‌ی بانک پارسیان می‌کوشد تا با استفاده ازکارکنان کارآزموده و شبکه بانکی خود، گسترده ترین و متنوع‌ترین خدمات قرض‌الحسنه را در سطح کشور ارایه دهد و به این ترتیب، بیشترین رضایت را برای مشتریان خود فراهم سازد.
   تعریف حساب قرض الحسنه ی پس انداز
   حساب سپرده قرض‌الحسنه پس‌انداز به حسابی اطلاق می‌شود که صاحب آن به قصد تعاون عمومی و کمک به نیازمندان و برخورداری از پاداش و اجر معنوی و برخورداری از انواع خدمات بانکی نزد بانک افتتاح می‌نماید. به موجودی این حساب ها چگونه سودی تعلق نمی‌گیرد، اما صاحبان حساب‌ها می‌توانند از هزاران جایزه ارزنده قرعه‌کشی این حساب‌ها بهره‌مند شوند. افتتاح حساب‌های سپرده قرض‌الحسنه پس‌انداز برای اشخاص حقیقی ایرانی،اشخاص حقوقی ایرانی و اشخاص خارجی امکان‌پذیر است.
  • طبقه بندی