14/12/1399  
   
 
  • تمدید قرعه کشی سال1399

   تمدید قرعه کشی سال1399

   قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ریالی صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان تا 24 مهر ماه سال 1399 تمدید شد

   به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان، جایزه ویژه این دوره از قرعه کشی،۵۰ فقره کمک هزینه خرید واحد مسکونی هر یک به ارزش یک میلیارد ریال است.
   همچنین ۶۰ فقره کمک هزینه خرید خودرو داخلی هر یک به ارزش۳۰۰ میلیون ریال در کنار ۸۰ کمک هزینه خرید لوازم خانگی تولید داخل هر یک به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال برای شرکت کنندگان در قرعه کشی در نظر گرفته شده است.
   همچنین ۲۰۰ کمک هزینه سفر به عتبات عالیات هر یک به ارزش ۵۰ میلیون ریال،500 کمک هزینه خرید صنایع دستی هر یک به ارزش۲۰ میلیون ریال و۱۰۰۰ جایزه نقدی ۵ میلیون ریالی و هزاران جایزه نقدی دیگر نیز بخش دیگری از جوایز قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ریالی صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان است.
   جوایز فوق به قید قرعه به سپرده‌گذارانی که تا ۲۴ مهر ماه نسبت به افتتاح حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز ریالی و یا تکمیل موجودی حساب حداقل به مبلغ ۵۰۰ هزار ریال اقدام کنند، تقدیم خواهد شد.
   شایان ذکر است مراسم قرعه‌کشی نهایی تعیین برندگان این دوره در تاریخ ۲۹ مهرماه با حضور هیآت نظارت برگزار می‌شود و پس از برگزاری مراسم، اسامی برندگان از طریق شعب سراسر کشور و پایگاه‌های اینترنتی بانک پارسیان و صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان به آدرس www.parsian-bank.ir و www.sandogh.parsian-bank.ir اعلام خواهد شد.